سوالات متداولدر این بخش ما به بخشی از سوالات کاربران و مشتریان پاسخ خواهیم دادکه از اهمیت بالاتری برخوردار هستند و یا بازخورد بیشتری داشته اند . بسیار خرسند خواهیم شد تا سوالات مورد نظر خود را به کمک راه های ارتیاطی ، در اختیار ما گذاشته و پس از پاسخ و درجه اهمیت آن در لیست سوالات خود قرار دهیم .
  چرا پیوند ؟

  پیوند ، یک سرویس نرم افزاری جامع بر روی ابر می باشد که هر آنچه از یک اتوماسیون اداری انتظار دارید ، در آن گنجانده شده است و فقط نیاز به کاربران برای استفاده دارد .

  علاوه بر این بستر نرم افزاری جامع ، امنیت واژه بزرگی است که بسیاری از مشتریان یک نرم افزار آن را برای رقابت با دیگران ملاک اول خود قرار داده اند .

  در این سرویس شرکت های نرم افزاری بسیاری اتوماسیون اداری ابری ارائه داده اند ولی این نرم افزارها برای افرادی ریسک پذیر می باشد .

  پیوند چیست؟

  پیوند سرویسی نرم افزاری است که به کمک تکنولوژی ابر پیاده سازی شده تا کاربران و سازمان های اداری بتوانند بدون خرید ، نصب و راه اندازی نرم افزار که امری زمان بر و هزینه بر است ، محیط سازمانی را بر بستر اینترنت استفاده نمایند .

  این سرویس دغدغه ی سازمان ها را از بابت مشکلات سخت افزاری ، نرم افزاری و شبکه ای حل کرده و دیگر نیازی برای حل این مشکلات از طرف سازمان ها نیست چرا که پیوند آنها را با قیمت مناسب و بستر مناسب حل کرده است !

  شما با این سرویس در هر زمان و مکان ، می توانید خاطر جمع از پشتیبانی پیوند فقط به کسب و کار خود بپردازید و رقابت کنید .

  کاربرد پیوند

   

  فعالیت های اداری خود را بر فضای ابر بیاورید . هر آنچه از یک نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب نیاز دارید ، در پیوند از ویژگی های آنها برخوردار خواهید بود .

  سازمان ایجاد کنید ، مکاتبه انجام دهید ، فرم بسازید ، ارجاع دهید ، مرخصی بگیرید و بسیاری امکانات دیگر که پیوند همانند اتوماسیون های اداری دیگر در اختیار شما قرار می دهد تا سازمانتان در هر لحظه ای زیر نظر شما باشد .

  آیا برای سازمان شما نیز مناسب است ؟

   

  تسریع کارها ، مکانیزه شدن سازمانتان ، رقابت با رقبا و بسیاری ملاک های دیگر مورد نیاز سازمان برای شما اهمیت دارد؟

  اگر به مسائل بالا اهمیت می دهید چرا که نه ! همین الان به دنبال یک سرویس باشید تا با قابلیت های خود بارهای سازمانی زیادی را از دوش شما بردارد .

  پیوند این کار را برای شما انجام خواهد داد پس پاسخ سوال بسته به میزان اهمیت شما آری خواهد بود .

  پیوند برای کسب و کارهای خرد و کلان و سازمان های اداری ، از یک نفر تا به دلخواه شما مناسب است .

  هدف پیوند

   

  هدف پیوند همان هدف مشتری خواهد بود .

  ایجاد یک بستر امن ، ثابت ، بدون ضعف های بزرگ و مقرون به صرفه خواسته هر مشتری می باشد .

  پیوند تمام تلاش خود را به کار گرفته تا به آن سرعت ، دقت ، کارایی ، کاربردی و بسیاری ویژگی های دیگر را که یک اتوماسیون اداری باید دارا باشد ، در اختیار آنها قرار داده تا دیگر درگیر مشکلات مکاتبات مکانیزه درون سازمانی نبوده و ذهن خود را فقط به هدف اصلی پیوند بزنند و به رقابت و پیشرفت بپردازند .

   

  تا چه مدت از اطلاعات من نگهداری می شود ؟

  پیوند این امکان را به شما می دهد تا هر زمان که شما از سامانه استفاده نمایید و مدت زمان طرح خریداری شده تمام نشده باشد ، با بک آپ گیری های منظم و پیوسته از اطلاعات شما به روز نگهداری نماید .

  پیاده سازی این سرویس روی ابر بوده پس جای نگرانی از بابت حفظ اطلاعات شما وجود نخواهد داشت چرا که پس از پایان طرح ، در طول مدت زمانی مشخص به شما اعلان می دهد تا در صورت نیاز اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد .

  به دلیل امنیت بالای این سرویس که پیوند در اختیار شما قرار داده است دیگر جای نگرانی برای امن بودن مکان داده های شما نخواهد بود .

  راه اندازی این سرویس چه مدت زمان می برد؟

  دیگر نیازی به بررسی های سخت افزاری و نرم افزاری سیستم خود با این سرویس نخواهید داشت .

  این نرم افزار با به کارگیری تکنولوژی SaaS بر روی فضای ابری پیاده سازی شده است پس نیازی به نصب نخواهد داشت و با این کار بسیاری از مشکلات همچون تعامل سخت افزار با نرم افزار ، خوانایی نرم افزار بر روی سیستم های مختلف ، نصب و راه اندازی طولانی مدت نرم افزار و … چه نرم افزاری و چه سخت افزاری رفع گردیده است .

  شروع از ابتدا؟داده های گذشته چه می شوند؟

  شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد ولی در ارئه گوناگون نرم افزاری ، بسیار رخ داده است که کاربران و یا صاحبان کسب و کار قصد مهاجرت برای تجربه ای بهتر و وارد شدن به عرصه ی جدیدی از رقابت را دارند . چه از روی اجبار و چه از روی اختیار .

  اما فکر کردن به اینکه داده های گذشته من فقظ فضا پر کرده و کاربرد ندارند نیز عذاب آور است .

  پیوند این امکان را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار داده تا از داده های گذشته خود نیز استفاده نموده و نیازی به شروع از ابتدا ی کار نداشته باشند تا ادامه ی راه برایتان در این سرویس نرم افزاری هموارتر شود .

  چگونه از امنیت سرویس اطمینان حاصل کنید ؟

  اطلاعات شما نزد ما از پیش خودتان هم امن تر است !

  با پیوند دسترسی به اطلاعات شما از طریق رقیبان به صفر خواهد رسید .

  چرا که پیوند دارنده گواهی نامه امنیت نرم افزار های کاربردی تحت وب در شرق کشور از مراجع ذی صلاح می باشد .

  همچنین علاوه بر دارا بودن گواهینامه SSL ، دارای قرار داد حفظ اسرار تجاری محرمانه و اختصاصی (NDA) نیز هست .

  شما را برای اطلاعات بیشتر به خواندن مقاله زیر دعوت می نماییم .

  چگونه به راهنماهای سرویس دست پیدا کنیم؟

  به هنگام استفاده از این سرویس و پس از وارد دن به آن راهنماها و فیلم آموزشی کار با پیوند در اختیار شما قرار خواد گرفت تا درهر زمان و مکان و بنابر وقت خود آنها را مطالعه کرده و در مدت زمانی کوتاه کار با سامانه را بیاموزید .

  توجه : راهنمای کار با نرم افزار در کنار سرویس و در صورتیکه عضو سرویس شده باشید در اختیار شما قرار خواهند گرفت .

  برای اطلاعات بیشتر درباره شروع از کجا میتوانید مقاله زیر را مطالعه نمایید :