امنیتیکی از نگرانی های مشتریان برای استفاده از سرویس های ابری و به طور کلی استفاده از اینترنت امنیت اطلاعات است.
گروه نرم افزاری پیوند، همواره در حال بروزرسانی و تهیه نسخه پشتیبان بصورت دوره ای از شبکه خود است تا مشتریان با اطمینان از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوند.
گروه نرم افزاری پیوند ادعا می کند و در ادامه به شما تضمین می دهد که اطلاعات شما نزد پیوند حتی از اینکه نزد خودتان باشد امن تر است.

دارنده گواهینامه امنیت نرم افزار های کاربردی تحت وب در شرق کشور از مراجع ذیصلاح

قرارداد حفظ اسرار تجاری و اطلاعات محرمانه و اختصاصی(NDA)؟

این نوع توافق نامه توافق نامه برای حفاظت از اطلاعات محرمانه تجاری استفاده می شود. زمانی از این سند استفاده می شود که یک یا هر دو طرف درگیر در یک قرارداد، در خواست محرمانه ماندن اطلاعات را داشته باشند. این توافق نامه تضمین می کند که فرد یا سازمان نمی تواند بدون اجازه، مفاد قرارداد تجاری را برای شخص سومی افشا کند. این توافق نامه همچنین می تواند شرایطی را تعیین کند که براساس آن اطلاعات مربوط به کسب و کار با رعایت جوانبی به اشتراک گذاشته شود.

گواهی SSL؟

در حالت کلی عمده اطلاعاتی که بین بازدید کنندگان و سرور میزبانی کننده یک وب سایت مبادله می شود بر روی بستر http قرار دارد. این اطلاعات به سادگی توسط هر فردی در میانه این ارتباط قابل شنود و سو استفاده خواهد بود، لذا برای جلوگیری از این مشکل می بایست از ارتباط https برای دسترسی کاربران خود به وب سایت استفاده فرمائید. https بصورت رمزنگاری شده بوده و امکان مداخله و سوء استفاده در این بین وجود نخواهد داشت . پروتکل https بر پایه تکنولوژی SSL پیاده سازی شده است که شرکت های نرم افزاری برای حفاظت از اطلاعات مشتریان ، این گواهینامه را خریده و فعال سازی می کنند تا بستر امن https برای تبادل اطلاعات کاربران قرار گیرد .

این پروتکل مناسب وب سایتهایی است که اطلاعاتی را مانند شماره کارت بانکی یا مشخصات فردی کاربران و یا رمز اکانت های آنها را می گیرند برای استفاده از این پروتکل نیاز به یک IP اختصاصی و یک گواهینامه معتبر و شناخته شده SSL است.