اتوماسیون سرویسینرم افزار اتوماسیون ابری (اتوماسیون سرویسی) چیست؟

به طور سنتی نرم افزارهای مورد استفاده روی همان کامپیوتری نصب و اجرا می شوند که قرار است در آنجا مورد استفاده قرار گیرند. در اتوماسیون تحت وب نیز نرم افزار بر روی یک سیستم میزبان یا سرور نصب شده و کاربران در محیط شبکه مورد نظر از آن استفاده می کنند . در حالی که نرم افزار مبتنی بر ابر این شیوه ، با میزبانی نرم افزارها روی یک سرور از راه دور پیاده سازی شده و همه می توانند از آن در بستر اینترنت در یک فضای ذخیره سازی از راه دور که در اختیار شما قرار داده شده است از آن استفاده کنند .

مزایای اتوماسیون سرویسی ابری :

advantage

  1. هزینه کرد بر اساس میزان نیاز خود و کاهش هزینه ها
  2. کاهش نیاز به تجهیزات ذخیره سازی
  3. عدم نیاز به نصب اتوماسیون
  4. استفاده کاربران از خدمات به میزان هزینه پرداخت شده
  5. عدم نیاز به خرید دوره ای برای لایسنس نرم افزار
  6. سازگار با هر نوع برنامه
  7. امنیت بالا
  8. دسترسی همیشگی

  و بسیاری مزایای دیگر .

  پیوند در صدد این برآمده است با اندازه گیری میزان توجه و اهمیت موضوع برای سازمانتان به شما خدمات ارائه دهد نه نرم افزار یا اتوماسیونی که باز می کنید. پیوند این امکان را به شما می دهد تا از نرم افزار ما بدون نیاز به نوع platform  یا سیستم عامل سیستم استفاده کنید.

قابلیت های فراوان سیستم های گردش مکاتبات باعث شده است تا در زمان های متفاوت سیستم های بسیاری در کشور تولید گردد که این سیستم ها را به 4 نسل می توان دسته بندی نمود.

حال وقت آن رسیده است که با تکنولوژی همسو بوده و از ویژگی هایی که این نوع سرویس در اختیار ما قرار می دهد نهایت استفاده را ببریم و دغدغه ی نرم افزاری و مکاتبات اتوماسیونی را از سر بیرون کرده و فقط کار روزمره خود را جهت سهولت در امور اداری به کار ببریم.

ویژگیها تحت ویندوز آوتلوک اکسچنج سرور تحت وب سرویس ابری
امنیت بالا
دسترسی در هر زمان و مکان
دسترسی آنلاین
یکپارچگی آنلاین
تهیه فایل پشتیبان
عدم نیاز به نصب نرم افزار
دسترسی به نرم افزار بدون توجه به سیستم عامل
ذخیره سازی در محل امن
بروزرسانی بدون دخالت مشتری
کاهش هزینه ها
صرفه جویی در زمان
هزینه نصب نرم افزار
دسترسی به اطلاعات تنها از داخل شبکه سازمان
  استفاده از منابع به‌صورت پویا
کاهش هزینه های پهنای باند و سرور
بازیافتن و ریکاوری اطلاعات
مدیریت فعالیت
امکان دریافت انواع پیام از قبیل پیامهای صوتی ، فکس و ...
امکان اشتراک گذاری ایمیلها با سایر کاربران و تعیین سطح دسترسی آنها به هنگام مشاهده ایمیل
دسترسی آسان از طریق موبایل و تبلت

اما چگونه ؟

ما معتقدیم که نرم افزار اتوماسیون ابری به عنوان یک سرویس مزایای زیادی برای مشتریان ما و سازمان های آنها  دارد.

پیوند فضای نرم افزار را بنابر نوع و میزان نیاز واقعیتان برای استفاده از نرم افزار اتوماسیون در فضای ابری که دارای مزایای اتوماسیون ابری نسبت به انواع اتوماسیون می باشد را سرویس می دهد .

شما می توانید برحسب میزان استفاده از یک اتوماسیون یا به هر میزان که میخواهید هزینه کنید، امکانات و خدمات اتوماسیون را در فضای ذخیره سازی که ما در اختیارتان می گذاریم بهره ببرید و استفاده کنید .

ما می توانیم هر زمان که بخواهیم به سرعت یک ویژگی را اضافه کنیم و به جای بروزرسانی یا نصب مجدد نرم افزار ، به روز رسانی را در سرور های خود انجام داده تا همگان در کسری از ثانیه امکان استفاده از آن را داشته باشند .

ذخیره سازی داده ها در شرکت ها برای شما هزینه بر و وقت گیر است . در حالی که در اتوماسیون ابری پیوند داده های شما ازآن خود شماست و ما فقط بار ذخیره و حمایت و خدمات آن را حمل می کنیم . بنابراین دیگر نگران اینگونه مشکلات نباشید و فقط ذهن خود را بر وظایف مهم بر عهده شما در محل کار خود است بگذارید .

دیدتان را تغییر دهید !

گاهی برخی از شرکت های نرم افزاری که دارای اتوماسیون تحت وب هستند در حوزه تکنولوژی ابری نیز فعالیت خود را آغاز کرده و برای تامین تمام نیازهای اتوماسیونی و سازمانی کاربران (مشتریان ، کاربران سایت ، مشاهده کنندگان سایت و …) خدمات ارائه می دهند . اما توانایی پشتیبانی در ارائه سرویس نرم افزار ابری ، زیرساخت کافی و مورد نیاز ، امنیت بالا را نداشته و فقط سعی در ارائه اتوماسیون سرویسی را دارند که تمام نیازهای شما را برطرف سازد . در حرف بسیار ساده ولی در عمل قطعأ تفاوت ظاهر و باطن انواع اتوماسیون و نرم افزار اتوماسیون ابری قابل مشاهده است .

 

مطالعات نشان می دهد که بیشتر موارد نقض امنیتی ناشی از غفلت کارکنان خود آن مجموعه است . داده ها در سرورهای ما رمزگذاری شده و به بالاترین استانداردهای امنیتی متصل می شوند تا دیگر ترس از درز اطلاعات خود برای سایر رقبا نداشته باشید.

 

تیم نرم افزاری پیوند این امکان را به شما بر اساس ساختار ابری می دهد تا به دلخواه هزینه کنید ، به میزان خدمات بگیرید ، نرم افزار را بدون نصب تجربه کنید و از یک سرویس اتوماسیون ابری ایمن ، نهایت استفاده را ببرید و راضی باشید .